خرید بک لینک

 
 

بک لینک اواکس بلاگ

پکیج قدرتمند سیستم وبلاگ دهی اواکس بلاگ


توضیح ، تعرفه یک ماهه ، تعرفه سه ماهه ( تومان)

king.png (400×400)
 بک لینک در صفحه اصلی اواکس بلاگ
80.000 80.000

 

king.png (400×400)
 بک لینک در تمامی وبلاگ های اواکس بلاگ
80.000 100.000

تبلیغات متنی با لینک مستقیم و follow درتمامی وبلاگهای سیستم وبلاگدهي اواکس بلاگ که بیش از 500 وبلاگ و با ایندکس بالا وبيش از 5 سال سابقه به صورت ماهانه و سه ماهه و شش ماهه انجام میگردد. بک لینک ها در کادر سمت راست تمام وبلاگها (در قسمت تبلیغات متنی) به صورت لینک مستقیم و فالو قرار میگیرد. .

تعداد وبلاگها هر روز در حال بيشتر شدن هست و هر وبلاگ جديد هم كه ساخته بشه لينك شما داخل اون هم قرار ميگيره وبلاگ ها روزانه اپدیت میشوند و الکسای جدا دارند

 

[email protected]

برای سفارش آنلاین نیز می توانید از پکیج های زیر استفاده نمایید.

سفارش آنلاین
شم36200

پرداخت آنلاین

شرایط و قوانین استفاده از تبلیغات:

  • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
  • نمایش و درج آگهی تنها پس از واریز وجه توسط آگهی دهنده امکان پذیر است .
  • امکان استرداد وجه آگهی پس از نمایش در سایت وجود ندارد.
  • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  • در صورت عدم تأیید آگهی شما از جانب مدیر سایت وجه واریز شده عیناً مستردد خواهد شد اما بهتر است قبل از واریز وجه لینک و عنوان و یا تصویر آگهی برای مدیر سایت ارسال و تأیید شود.
  • در صورتی که محتوای سایت در طول مدت نمایش آگهی دچار تغییر شده و به نحوی مورد سوءاستفاده قرار گیرد آگهی قبل از موعد حذف شده و مسئولیت ضرر و زیان به عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  • در مورد آگهی هایی که به صورت لینک هستند امکان تغییر عنوان و آدرس لینک با توجه به مسائل سئو وجود ندارد.
    درصورتی که آگهی دهنده درخواست کند ، امکان حذف آگهی وجود دارد ، در این صورت هیچ هزینه ی برگشت داده نخواهد شد و آگهی هایی که توسط آگهی دهنده لغو شده باشد ، دیگر فعال نخواهد شد و برای فعال سازی مجدد می بایست هزینه ی سفارش را مجددا پرداخت کند.
  • در صورتی که سایت شما محتوای مخرب (اعم از سخت افزاری و نرم افزاری) داشته باشد به نحوی که توسط موتور های جستجویی مانند گوگل اسپم شود ، آگهی شما حذف خواهد شد و مسئولیت خسارت به عهده آگهی دهنده خواهد بود.